Rekomendacje

Ślub Agaty i Bartka

Kiedy w końcu na moim palcu zabłysnął upragniony pierścionek zdałam sobie sprawę z tego, że do upragnionego dnia ślubu dzieli mnie już tylko 484 dni. Dni radosnych i pełnych emocji, ale również nieustającego życia w biegu… Lista spraw, o których trzeba pamiętać przy organizacji ślubu okazała się długa i nigdy niekończąca… Czym bliżej upragnionej daty – tym coraz mniej czasu dla siebie…
Jednak kiedy było „po wszystkim” nie mogłam odetchnąć z ulgą, bo uświadomiłam sobie, że był to piękny czas, a praca którą wykonywałam sprawiała mi ogromną przyjemność. Dlatego postanowiłam zaangażować się w pomoc przy organizacji ślubów moich przyjaciół. Powrócił dreszczyk emocji – znowu byłam w swoim żywiole.
A przyjaciele… przeczytajcie sami…;)

Ślub Gosi i Kuby

"Znam Annę z czasów licealnych. O jej „pasji” pomagania w organizowaniu uroczystości ślubnych dowiedziałam się przez przypadek. Postanowiłam więc poprosić ją tylko o zorganizowanie samochodu, którym miałam jechać do ślubu! Podczas rozmowy przy herbatce Anna uświadomiła mi ile jeszcze pracy przede mną - i na szczęście pomogła mi! Oprócz samochodu, kwiatów i pysznego tortu zatroszczyła się również o mnóstwo innych drobiazgów, bez których nie wyobrażam sobie tego wyjątkowego dnia. Oprócz ogromnej determinacji, zaangażowania i wspaniałej organizacji Anna ma mnóstwo cierpliwości i wyrozumiałości – zwłaszcza, gdy przyszła panna młoda jest niezdecydowana i zmienia co chwilę zdanie!
Z całego serca polecam Anię wszystkim tym, którzy marzą aby ich ślub był wyjątkowym wydarzeniem w ich życiu!
"

Ślub Agnieszki i Sebastiana

„Anna pomagała nam jako konsultant w dosłownym tego słowa znaczeniu;) Przy jakichkolwiek wątpliwościach dyskutowałyśmy na dany temat i tym sposobem zawsze znajdywałyśmy idealne rozwiązanie!!
Co dwie głowy to nie jedna – tym bardziej taka pomysłowa;)”

Ślub Sylwii i Marcina

„Z Anną przyjaźnimy się od lat – wiedzieliśmy, że jest świetnie zorganizowana. Dała prawdziwy popis swoich umiejętności pomagając zorganizować nasz Ślub oraz Wesele!! Wiedziała na co zwrócić uwagę, żeby wszystko pięknie wyglądało oraz jak pokierować uroczystością, żeby nie robić niepotrzebnego chaosu. Poza tym dzięki jej znajomościom jechaliśmy do ślubu naszym ukochanym Jeepem Wranglerem!! Wszystko wyszło przecudnie!!
Dziękujemy Ci Aniu z całego serduszka i polecamy wszystkim!!!”

Ślub Jagody i Arka Foto

„Dla osób, które nie lubią być w centrum uwagi – Anna to prawdziwy skarb!! Na „Dzień dobry” otrzymaliśmy plik ulotek, wizytówek oraz scenariusz i listę rzeczy do załatwienia. A później lawina ruszyła… sukienka, ciasto, tort, dodatki… Anna pamięta o wszystkim i jak trzeba wszystko załatwi!! Wulkan energii, znajdzie czas na wszystko i w niczym nie widzi problemu!!
Masz kłopot – Ania znajdzie rozwiązanie!!”